احضار ۴ پیمانکار مسکن مهر به دادگاه بدلیل تخلف

مهدی هدایت که ماه گذشته برای بار دوم به عنوان مدیر عامل شهر جدید پردیس انتخاب شد، این روزها برای اثبات اینکه وزارت راه و شهرسازی و شرکت عمران شهرهای جدید سخت تلاش می‌کند تا مشکلات مسکن مهر را در این شهر به حداقل رسانده و این پروژه را در سال ۹۸ برای آن واحدهایی که مشکلات حقوقی ندارند، به اتمام برساند.

  

هدایت در مورد اینکه گفته می‌شود، با نیکزاد وزیر اسبق راه و شهرسازی ارتباط خوبی داشته و حامی او است به هر حال دلیل برکناری و انتخاب مجدد به این سمت چیست؟ می‌گوید: در انتخاب بنده تأکید شده است که مشکل واحدهای مسکن مهر پردیس زودتر حل شود و باز هم تأکید می‌کنم که انتخاب بنده به هیچ وجه سیاسی نبوده است، چرا که وزیر راه و شهرسازی اصلاً به هیچ وجه نگاه سیاسی ندارد و تلاش می‌کند تا مردم را هرچه زودتر به واحدهای مسکن مهر برساند.

وی افزود: در آن مقطع و در سال ۹۳ حدود ۳ سال به عنوان مدیر عامل پردیس مشغول بودم. واقعیت این است که چندان علاقه‌ای به بازگو کردن دلایل برکناری ندارم.

  

مدیر عامل پردیس در مورد کم کاری پیمانکاران مسکن مهر و تخلف آنها نیز گفت: با پیمانکاران کم کار کند مسکن مهر برخورد خواهد شد، به طوری که دو پیمانکار مسکن مهر هفته گذشته به دادگاه احضار شدند و دو پیمانکار نیز در همین هفته احضار خواهند شد. بنابراین ما می‌توانیم با سازندگانی که اهل کار و متعهد هستند، کمک کنیم تا کار را هرچه سریع‌تر به پایان برسانند. بنابراین با پیمانکارانی که قصد تسریع در کار ندارند و نمی‌خواهند واحدهای مسکن مهر را تکمیل کنند با آنها برخورد قضائی و حقوقی شود و سازندگان جدید جایگزین پیمانکاران متخلف شود.

  

هدایت در مورد انتقال متقاضیان مسکن مهر شهر جدید پردیس به پرند و هشتگرد که ثبت‌نام کرده‌اند و آورده هم واریز کرده‌اند، اما واحد مسکونی برای آنها موجود نیست، گفت: قرار است برای ۲۵۰۰ متقاضی که آورده داشته‌اند، اما واحد مسکونی برای آنها احداث نشده یا به پرند و هشتگرد منتقل شوند و یا اینکه منتظر بمانند تا در همان سایت‌های مسکن مهر واحد مسکونی جدیدی احداث شود.

برای مشاهده متن کامل گفت و گو با مهدی هدایت مدیر عامل شهر جدید پردیس اینجارا کلیک کنید.


مشاهده منبع

11 دی 1397 - 19:00

نظرات کاربران

امتیاز کل

در حال حاضر نظری ثبت نشده است

ثبت نظر

امتیاز شما